Osnovna škola Jagode Truhelke Osijek

Uspjesi naših osmaša

Autor: Klaudija Hogl, 20. 5. 2016.

Ove godine naši osmaši su se potrudili i, kao šećer za kraj osnovne škole, nanizali mnoge uspjehe na natjecanjima.

Vladimir Vladetić iz 8.b osvojio je 1. mjesto na županijskom Natjecanju iz robotike te je sudjelovao na državnom natjecanju u Primoštenu od 30. ožujka do  1. travnja u pratnji svoje mentorice Višnje Cvek.

Doris Prološčić iz 8.c i ove se godine našla na samom vrhu županijskoga Natjecanja iz hrvatskoga jezika, a na državnom natjecanju, koje se održalo u Zadru od 27. do 29. travnja, zauzela je 8. mjesto. U radu ju je pratila mentorica Vjekoslava Hrastović.

Mia Marković, također učenica 8.c, bila je predložena za državnu smotru LiDraNo u kategoriji samostalni novinarski rad. Za sugovornika u svom intervjuu odabrala je našega šestaša Ivana Horaka koji je posudio glas Charlieu Brownu. Novinarskim stazama vodila ju je mentorica Vjekoslava Hrastović.

Čestitamo i sigurni smo kako će i u srednjoj školi nastaviti nizati uspjehe!